Ela & Paweł
Witajcie :)
Co to był za dzień! Będzie niezapomniany zapewne nie tylko przez Parę Młodą, ich rodzinę i znajomych, ale także przeze mnie. Idealna pogoda, wspaniała oprawa ślubna, szczęśliwi Oni, a wszystko otoczone wielką miłością Eli i Pawła. Poniżej fotorelacja z ich ślubu, a teraz razem oczekujemy na kolejną okazję do współpracy.
Zapraszam do oglądania.

































Komentarze
Prześlij komentarz